تبلیغات
علم شهید - عشق بازی
                                               علم شهید

لوگوی دوستان


عشق بازی
دوشنبه 1 آبان 1391

همه کوشش من به خاطر توست و اشتیاقم رو به سوی تو دارد ، تنها تو ، نه کس دیگر ، آرزوی منی ، و شب زنده داری و نخوابیدنم برای توست ، نه جز تو . دیدارت روشنایی چشم من و پیوستن به تو آرزوی جان من است . مشتاق تو  و شیفته محبت توام  . به عشق تو دل از کف داده ام و خشنودی تو را آرزومندم و تماشای روی تو خواسته من است و می خواهم در کنار تو باشم و قرب تو تنها چیزی است که از تو میطلبم . شادی و آرامش من در مناجات با تو ست. داروی دردم ، و درمان تشنگی ام و خنکای سوزو گدازم و زداینده اندوهم پیش توست . پس در وحشت تنهایی  همدم من باش و لغزش هایم را نادیده بینگار و خطاهایم را ببخشای و توبه ام را بپذیر و دعایم را به اجابت رسان و خود بی گناهم بخش و بینوایی ام را چاره ساز . مرا از خود گسسته مخوا ، و از خویش دور مدار ، ای دل خوشی و  بهشت من ، ای این جهان و آن جهان من ، ای  مهربانترین مهربانان .

قسمتی از مناجات خمس العشر

بحارالانوار جلد94 صفحه 148

برچسب ها
تنها تو , پروردگارا بمن صبر عنایت بفرما , توبه ام را بپذیر , تو غنی هستی و من فقیر , ای مهربانترین , به نام خداوند بخشنده و مهربان , مملوک , خدا , همه کوشش من به خاطر توست , شهید ,

حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به وبلاگ علم شهید می باشد ولی كپی برداری از آن بدون ذكر نام مجاز اما بدون لینك منبع غیر مجاز می باشد.