تبلیغات
علم شهید - فروتنی و تواضع
                                               علم شهید

لوگوی دوستان


فروتنی و تواضع
شنبه 13 آبان 1391

پروردگار من گناهانم زبانم را بند اورده و رشته سخنم را از هم گسسته است و من عذری اقامه نتوانم کرد.

پس همچنان اسیر گرفتاری و گروگان کردار خویشتنم. در میان گناهانم سرگردانم ، و از مقصد خود بیراه شده ام و دستم از چاره کوتاه است.

من خود را در جایگاه گنهکاران سر شکسته قرار داده ام ؛در جایگاه شور بختانی که با تو گستاخی میورزند و تهدیدهایت را سبک میشمارند.

من به چه جراتی به تو گستاخی کردم ؟ و با کدامین فریب خود را به چاه افکندم؟

مولای من به من رحم کن که با صورت به زمین افتاده ام و از راه گمراه شده ام. به کرم خود از نادانی ام درگذر و به احسان خود از بد کاری ام درگذر که به گناه خود اقرار دارم و به خطای خود اعتراف میکنم. اینک این دست من و  این سر من که برای قصاص از خود آن را با فروتنی تسلیم کرده ام.

بر پایان یافتن روزگارم ، و نزدیک شدن مرگم و ناتوانی و درویشی ام و بیچارگی ام رحمت آور.

خدای من آنگاه که پایم از دنیا بریده میشود به من رحم کن و همچون کسی که یکباره از یاد رفته است به جمع فراموشانم در آیم.

خدای من انگاه که چهره و حالتم دگرگون شود و جسمم بپوسد بر من رحمت بیاور که وای بر غفلت من از آنچه در پیش رو دارم.

خدای من ، مولای من در آن روز که از گور خود در آیم و زنده شوم ، به من رحم کن ، و در آن روز جای ایستادن مرا برای حساب در میان دوستدارانت قرار ده ، و چنان کن که با دوستانت به سوی میزان روانه شوم و در سایه خشنودی و نزدیکی تو ساکن شوم ای پروردگار هستی ها.

ارسال شده توسط علمدار در ساعت 10:49 ب.ظ | نظرات()
برچسب ها
همه کوشش من به خاطر توست , خدا , به نام خداوند بخشنده و مهربان , مملوک , تو غنی هستی و من فقیر , تنها تو , ای مهربانترین , توبه ام را بپذیر , پروردگارا بمن صبر عنایت بفرما , شهید ,

حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به وبلاگ علم شهید می باشد ولی كپی برداری از آن بدون ذكر نام مجاز اما بدون لینك منبع غیر مجاز می باشد.