تبلیغات
علم شهید - نیایش و اندوه
                                               علم شهید

لوگوی دوستان


نیایش و اندوه
دوشنبه 29 آبان 1391

خدایا ، ای کار ساز بنده تنها و بینوا و ای نگه دارنده ما از هر چیز سهمناک و وحشت زا.

دست گناهان مرا به گوشه تنهایی کشانده و هیچ یار و یاوری برایم نمانده. در برابر خشم تو ناتوان شده ام و کسی مددکار من نیست .

ترس دیدار تو به جانم افتاده و تسکین دهنده ای برای آن نمی یابم.

اگر تو مرا بیم دهی ، چه کسی مرا از تو ایمنی میبخشد ، و اگر تو به تنهایی ام افکنی چه کسی به یاری ام بر میخیزد،و اگر تو توانم خواهی ، چه کسی مرا توانا می گرداند.

خدای من انسان پیروزمند است که شکست خورده را امان میتواند دهد.

خدای من ، همه اینها به دست قدرت توست و سرانجام هر گریز و فراری جز آستان تو نیست . پس بر محمد و خاندانش درود فرست و برای گریز مرا پناهی فراهم کن و خواسته ام را برآورده ساز.

خدایا ، اگر تو روی بزرگوار خود را از من بگردانی ، یا فضل بسیارت را از من دریغ فرمایی ، یا روزی ات را از من بازداری ، و یا رشته ی پیوند خود را از من بگسلی ،

باز هم برای رسیدن به هر یک از آرزو هایم راهی جز تو نمی یابم ، و به آنچه نزد توست ، جز به یاری تو رسیدن نتوانم ، که بنده تو هستم و در اختیارت ، و موی پیشانی ام چون زمامِ من دست توست.

تا فرمان تو هست ، مرا فرمانی نیست . حکم تو بر من جاری است . قضای تو در حق من ، عین عدالت است ،

و مرا یارای آن نیست که خود را فرمانبردار تو نخواهم و قدرتت را نادیده گیرم ، و نتوانم خود را محبوب تو سازم و به  خشنودی ات دست یابم ،

و به آنچه نزد توست نخواهم رسید مگر به طاعت و رحمت فراوانت.

 

 

ارسال شده توسط علمدار در ساعت 04:02 ب.ظ | نظرات()
برچسب ها
تو غنی هستی و من فقیر , خدا , مملوک , پروردگارا بمن صبر عنایت بفرما , تنها تو , به نام خداوند بخشنده و مهربان , همه کوشش من به خاطر توست , شهید , توبه ام را بپذیر , ای مهربانترین ,

حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به وبلاگ علم شهید می باشد ولی كپی برداری از آن بدون ذكر نام مجاز اما بدون لینك منبع غیر مجاز می باشد.