تبلیغات
علم شهید - بد حجاب یا بی حجاب بی دین نیست ، اما ...
                                               علم شهید

لوگوی دوستان


بد حجاب یا بی حجاب بی دین نیست ، اما ...
پنجشنبه 9 آذر 1391

شاید تا حالا شده باشه که به این فکر افتاده باشیم که یکی بهمون گفته که من بی حجاب هستم درست ، یا من بد حجاب هستم درست ، ولی بی دین که نیستم.

به نظر شما به چنین شخصی چی میشه جواب داد؟

جواب دادن به این سوال کمی سخته چرا که سوال کاملا درست و متین است و نمیشه هیچ خرده ای به صورت سوال گرفت .

دختر یا پسری که پوشش لازم و بایسته را رعایت نمیکنه لزوما بی دین نیست ،و من نمیخوام از آیات و روایات برای رعایت حجاب که نمیشه هم ازش گذشت ،حرفی بزنم.

اما به نظر خود شما ظاهر نمودن جلوه های دیدنی یا شنیدنیه جنسی و شهوی نمیتونه به امنیت روانی خود شخص بی حجاب یا دیگران به طور خواسته یا ناخواسته اثر بزاره ؟؟

مطمئنا تاثیر خودش رو روی روان افراد میزاره ، روی هر کدام از شخصیتها تاثیر خاص خودش رو داره.

اگر شما شخصی هستید که رعایت حجاب کامل و یا حتی افراطی براتون اهمیت داره ، صد درصد با دیدن اینگونه افراد تا چند دقیقه یا حتی ساعت،کاملا آشفته و پریشان هستید .

اگرم جزء افرادی باشید که رعایت حجاب کامل یا حتی حجاب کامل بدون چادر براتون اهمیت داره بازم با دیدن اینگونه افراد بی حجاب یا بد حجاب ذهنتون به سمت فکر های مختلف و به درد نخور میره که همون باعث میشه تا دقایقی قدرت تحلیل درست رو از دست بدید و از موضوعی که در ذهنتون بوده به موضوع بیهوده ای که ناخواسته و توسط شخص بی حجاب یا بد حجاب ایجاد شده ، به ذهن شما وارد بشه.

اگر هم از جمله افرادی هستید که رعایت حداقل حجاب براتون اهمیت داره که دیگه میشه گفت به این مدل حجاب و اشخاصش عادت کرده باشید.که بحث ما چیز دیگری است.

بنابراین کسی که حجاب را رعایت نمیکنه به طور صد درصد روی ذهن و افکار دیگران اثر میزاره.البته از این نکته هم نمیشه گذشت که شخص بی حجاب یکی از توصیه های خداوند رو نادیده گرفته در حالی که بی دین هم نیست و رضایت خداوند براش ارزشمنده.

رضایتی که در اولویت اول تمام افرادی است که دین دارند البته به استثنای آنهایی که فقط اسم دین را یدک میکشند.

بازم نکته ای که قابل تامل هست ، اینه که رعایت نکردن حجاب میتونه مستقیم در سلامت و امنیت روانیه خود شخص بی حجاب هم تاثیر بزاره ، شما وقتی رضایت مطلق خداوند برات اهمیت داشته باشه و سعی نکنی به دنبال این رضایت الهی باشی ،احساس کمبود و نقص در وجود خودت میکنی و بهداشت روان خودت رو تهدید کردی. 

ارسال شده توسط علمدار در ساعت 11:08 ب.ظ | نظرات()
برچسب ها
تو غنی هستی و من فقیر , ای مهربانترین , مملوک , تنها تو , توبه ام را بپذیر , همه کوشش من به خاطر توست , خدا , به نام خداوند بخشنده و مهربان , شهید , پروردگارا بمن صبر عنایت بفرما ,

حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به وبلاگ علم شهید می باشد ولی كپی برداری از آن بدون ذكر نام مجاز اما بدون لینك منبع غیر مجاز می باشد.