تبلیغات
علم شهید - بالاخره کربلا ما را خواست
                                               علم شهید

لوگوی دوستان


بالاخره کربلا ما را خواست
دوشنبه 30 مرداد 1391
 
بخشی از داستان کربلا رفتن ما

این انشاالله کربلا رفتن ما هم داستانی دارد.
سید الشهدا ( ع ) اینقدر مارو پشت درب نگه داشت که هممون ( منظورم تمام اعضای کاروان های کربلا ) ( ما دو تا کاروان داریم برای کربلا ) روزو شب انتظار کشیدیم .
از روز اول که بنر اطلاعیه سفر کربلا بر روی دیوار دانشگاهمون رفت  تا قطعی شدن سفر کربلای ما 9 ماه میگذره و توی این نه ماه اینقدر ماجرا ، داستان برای ما پیش اومد از افزایش هزینه تا کاهش و کنسل شدن کاروان تیر ماهمون تا ... . هر چی که فکر میکنید برای ما پیش اومد.

   خیلی دلم میخواد تمام اتفاقاتی که برامون افتاد را براتون بگم اما بزارید انشاالله بریم سفر و برگردیم همه را براتون میگویم. یکی از این مواردش در حد فقط اشاره ای  ، خیانت در امانت یکی از دنبال کننده های کارها بود.
همون روزهای اول ثبت نام قرار و مدارهایی گذاشته شده بود که به تدریج همه اون قرارها توسط افرادی زیر پا گذاشته شد تا اینکه بنده حقیر خودم تمام کارها را بر عهده گرفتم چرا که دیگه به هیچ کسی اعتماد نداشتم.

   یک لیاقتی  نصیب ما شد اونم پیگیری کارهای کربلای کاروانهای دانشجویی مون بود.
تا الان که دارم این مطلب را مینویسم صد بار منو غربال کردند و به نظرم همش از بی لیاقتی خودم برای دیدار با ارباب بوده که هنوزم همین طوره .

   خیلی سخته به 70 نفر دانشجو ( دختر و پسر ) قول بدی بعد از یک مدتی بعضی از مسئولین عتبات قول های شما را به بد قولی تبدیل کنند.حتی در عین حال که بعد از مدتی دیگه هیچ قولی نمیدادیم اما بازم تغییراتی در زمان و هزینه و غیره ایجاد میکردند که دیگه روم نمیشد به زائرین خبر بدم.
تو جریان آخرین اعلام افزایش قیمت توسط حج و زیارت که یک روزه اعلام شد دیگه روم نمیشد به همه اطلاع بدم از یکی از دوستام خواستم اینکار را انجام بده.

اما در عین حال که تا الان خیلی سختی کشیدم برای رفتن این دو تا کاروان دانشجویی لذت و شیرینی در آن هست که تا به حال تجربه اش را نداشتم .
انشاالله در اینده ای نه چندان دور تمام ماجرای سفرمون رو براتون تعریف میکنم.

ارسال شده توسط علمدار در ساعت 04:42 ب.ظ | نظرات()
برچسب ها
مملوک , همه کوشش من به خاطر توست , به نام خداوند بخشنده و مهربان , تنها تو , خدا , شهید , ای مهربانترین , پروردگارا بمن صبر عنایت بفرما , تو غنی هستی و من فقیر , توبه ام را بپذیر ,

حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به وبلاگ علم شهید می باشد ولی كپی برداری از آن بدون ذكر نام مجاز اما بدون لینك منبع غیر مجاز می باشد.