تبلیغات
علم شهید - فقد هذا العام لشهر رمضان.
                                               علم شهید

لوگوی دوستان


فقد هذا العام لشهر رمضان.
جمعه 18 مرداد 1392

خدایا اگر دراین ماه گرد گناهی کوچک یا بزرگ گردیده ایم ، یا آن را مرتکب شده ایم یا به عمد خطایی کرده ایم یا از روی فراموشی بر خود ستمی روا داشته ایم و یا حرمت دیگری را نپاییده ایم بر محمد و خاندانش درود فرست و بر گناهان ما پرده بپوشانو به بخشایش خویش از ما بگذر و ما را پیش چشم سرزنش کنندگاه قرار نده.

خدایا اندوه فراوان ما را در فراق این ماه پاداش نیکو عطا کن و روز عید و روز گشودن مارا مبارک ساز و آن را از بهترین روزهایی قرار ده که بر ما گذشته و امرزش تورا به سوی ما اورده و گناهانمان را زدوده است .

خدایا اکنون که ماه رمضانت به پایان رسیده است و جامه زمان را دور افکند ، تو نیز جامه گناهان را از ما در آور و به دور افکن و با رفتنش بدی های ما را ببر و ما را به سبب آن از نیک بخت ترین روزه داران و پر نصیب ترین و بهره مند ترین آنان قرار ده.

خدایا اگر کسی از روزه داران چنان که باید ، حق این ماه و حرمتش را پاس داشته و به احکام آن عمل کرده و از گناهان دوری ورزیده یا به وسیله ای به تو تقرب جسته ، که خشنودی و رحمتت را برای او در پی داشته است همانند آنچه به او میبخشی از خوان بی نیازیت به ما نیز ببخش . چندین برابر ان را از فضل خود به ما ارزانی کن که فضل تو کاستی نمیگیرد و گنجینه های تو نقصان نمی پذیرد.

قسمتی از دعای 45 صحیفه سجادیه

ارسال شده توسط علمدار در ساعت 06:35 ب.ظ | نظرات()
برچسب ها
توبه ام را بپذیر , ای مهربانترین , شهید , پروردگارا بمن صبر عنایت بفرما , مملوک , تو غنی هستی و من فقیر , به نام خداوند بخشنده و مهربان , تنها تو , همه کوشش من به خاطر توست , خدا ,

حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به وبلاگ علم شهید می باشد ولی كپی برداری از آن بدون ذكر نام مجاز اما بدون لینك منبع غیر مجاز می باشد.