تبلیغات
علم شهید - دهان کذاب و دروغگو را با عصای آهنین پاره پاره میکنند.
                                               علم شهید

لوگوی دوستان


دهان کذاب و دروغگو را با عصای آهنین پاره پاره میکنند.
پنجشنبه 14 شهریور 1392

 با توجه به اوضاع و احوال این روزهای مردم ما و اینکه متاسفانه دروغ و گفتن کذبهای فراوان خیلی خیلی براشون راحت شده ، به ذکر یک نکته بپردازم . این اوضاع دروغگویی در جامعه به حدی پیش رفته که برخی مواقع به قول یه بنده خدایی  اگر دروغ نگی کارت اصلا پیش نمیره.

پیامبر اکرم ( ص ) فرمودند :

" یک شب در عالم خواب و رویا مردی را دیدم که به نزد من آمد و گفت : برخیز ! وقتی از جای خود برخاستم ، نزدیک خود دو مرد را دیدم که یکی ایستاده و دیگری نشسته بود .

آن که نشسته بود چیزی شبیه عصای آهنین در دست داشت که آن را از یک گوشه دهان آن مرد فرو میکرد و به اندازه ای فشار میداد ، به طوری که سر عصا تا میان دو شانه اش فرو میرفت ، بعد عصا را با فشار بیرون میکشید و سپس از گوشه دیگر دهان او فرو میکرد.

به این صورت هر بار که این کار را انجام میداد ، یک طرف دهان آن مرد بیچاره سالم شده و طرف دیگر دهان او پاره میشد و این عمل را همچنان تکرار میکرد. من با دیدن این صحنه دلخراش از آن مرد پرسیدم : این مرد کیست و به چه علت این چنین شکنجه میشود و عذاب میکشد ؟!

گفت : این مرد ، شخص کذاب و دروغگویی است که در عالم قبر تا روز قیامت به سبب اخلاق زشتش اینطور کیفر میبیند و عذاب میکشد.

معراج السعاده-ص441

میبینید که این سخن نیازی به توضیح اضافی ندارد و کلمات آن کامل گویای مفهوم متن است ، انسانها در عالم برزخ گوشه ای از عذاب قیامت خود را می بینند و تحمل خواهند کرد ، پس بهتر است این دعا را هر روزی و روزی چندین مرتبه تکرار کنیم.

خدایا ما را به سبب گناهانمان بازخواست نکن و آن چنان که به بزرگانت میبخشی بر ما نیز ببخشای که اگر این چنین کنی اوضاعمان در برزخ و قیامت نامعلوم خواهد گشت .....

ارسال شده توسط علمدار در ساعت 10:20 ب.ظ | نظرات()
برچسب ها
توبه ام را بپذیر , شهید , خدا , ای مهربانترین , به نام خداوند بخشنده و مهربان , تنها تو , همه کوشش من به خاطر توست , مملوک , تو غنی هستی و من فقیر , پروردگارا بمن صبر عنایت بفرما ,

حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به وبلاگ علم شهید می باشد ولی كپی برداری از آن بدون ذكر نام مجاز اما بدون لینك منبع غیر مجاز می باشد.