تبلیغات
علم شهید - ای حسین (ع) ؟؟شما در روزی که به نام عرفه بود . . .
                                               علم شهید

لوگوی دوستان


ای حسین (ع) ؟؟شما در روزی که به نام عرفه بود . . .
دوشنبه 22 مهر 1392

ای حسین (ع)؟؟ شما در روزی که به نام عرفه بود به خداوند گفتی خدایا اگر فرمانت بردم قدر دانی کردی ، اگر شکرت نمودم افزودی ، اگر دعایت کردم  اجابت کردی ، اگر خواهشت کردم عطا کردی و به او گفتی که خدایا بگردان مرا ترسان گویا و خوشبختم کن به تقوای خود و بدبختم مگردان به نافرمانیت و خیر و برکت برایم مقدر و مقرر فرما و یقین در دل و اخلاص در عملم ده و روشنی در چشمم و بینایی در درونم ده و با اعضایم مرا بهره ور کن و بر ستم کنندگان یارم باش .

میدانستی عرفه چیست و در آن روز چگونه باید با خداوند رازو نیاز کرد.

ماهم سعی داریم این روز را بفهمیم و همانند شما با خدایمان دردودل کنیم اما نمیتوانیم . پس از شما تقلید میکنیم شاید ذره ای از غرقیت شما در خدا به ما نیز رسید و توانستیم . . .

اگر امروز مراقبت نکنیم ، روزی را میتوانیم تصور کنیم که کوله پشتی آبی رنگمان پر شده است از بی مهری ها و کینه ها و ...

چنانچه روزی به تو گفتند که خدا چرا تک است تو اینگونه پاسخ بده که خدای من ،اگر مرا در سختی گذارد  رهایم نمیکند و تا مرا به ساحلی امن نرساند بی خیالم نمیشود گرچه کوله پشتیم پر از ناملایمتهای روزگار باشد. و اگر مرا در خوشی گذارد تا آن زمان که جنبه و ظرفیت ی بودن درآن را داشته باشم مرا نگه میدارد گرچه کوله پشتیم خالی باشد.

اگر روزی را که خوشحال و خرسند از آن روز هستیم درک کردید حتما در آن روز کاری جز برای رضایت معبود انجام نداده ایم و این همان اثبات حقانیت خداوند است .و این روز روزی است که پیدا کردنش سخت تر از پیدا کردن مرواریدی در صدفی در عمق کیلومتری از آب است .

تمام تلاش خود را به کار میگیریم و امید داریم که فردا از این روزها باشد .

عرفه بر همه شما مبارک

ارسال شده توسط علمدار در ساعت 07:33 ب.ظ | نظرات()
برچسب ها
ای مهربانترین , توبه ام را بپذیر , به نام خداوند بخشنده و مهربان , مملوک , پروردگارا بمن صبر عنایت بفرما , تنها تو , خدا , شهید , تو غنی هستی و من فقیر , همه کوشش من به خاطر توست ,

حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به وبلاگ علم شهید می باشد ولی كپی برداری از آن بدون ذكر نام مجاز اما بدون لینك منبع غیر مجاز می باشد.