تبلیغات
علم شهید - هر طور دلش میخواست لباس میپوشید...
                                               علم شهید

لوگوی دوستان


هر طور دلش میخواست لباس میپوشید...
دوشنبه 6 آبان 1392

هر طور دلش میخواست لباس میپوشید،بسیار راحت در خیابان برای خود مشغول راه رفتن و خرید میشد و ...

بی توجه به نگاها بود و آن چنان نحوه لباس پوشیدنش برایش بی اهمیت بود که انگار از پشت نگاهها خبری ندارد. از لحاظ عاطفی و محبت چیزی کم نداشت و به قول امروزی ها لوس هم بار نیامده بود .

خانواده اش مسلمان بودند.مادرش چادر بر سر میکرد و هیچگاه به خودش اجازه نمیداد که چادرش را رها کند حتی حالا که حدود 50 سال سن دارد.

و پدرش هم که جوانتر از مادر به نظر میرسد با حدودای 58 سال سن اهل نماز اول وقت در مسجد و دیگر برنامه های مذهبی بود  که اکثر مردهای سن بالا به دنبالش هستند.

دو برادر دارد که یکی دوقلوی او  و دیگری 4 سال از او بزرگتر است.

پدرش میگوید: همه چیز برای او فراهم کردم .تا به حال هیچ گاه کم و کسری نداشته است . برایش لباسهای گران قیمت خریدم ، اتاقش را از چیزهایی که دوست دارد پر کردم بهترین مسافرت ها او را بردم و ...

اما هیچ گاه نفهمیدم که چرا این گونه شده است.تمام تلاشمان  را کردیم که با تنبیهاتی که زیر نظر مشاور بودند ،  او را تغییر دهیم اما نشده است .

از مادرش میپرسیم او نیز با تکرار کردن تمام حرفهای پدرش این را هم اضافه میکند که هیچ وقت از محبت برای او کم نگذاشتم ، حتی سعی کردم جای خالی محبت های پدرش را هم پر کنم با وجود اینکه  پدرش هم به او بسیار محبت میکرد.

ولی هر دو در حرفهایشان به این نکته اشاره نکردند که ما در خانه ماهواره داریم و بیشتر شبکه های فارسی زبان غرب را نگاه میکنیم .

ناگفته نماند که برادر بزرگتر، چند ساله اول زندگی خردسالی را زمانی سپری کرده است که خبری از ماهواره در خانه آنها نبود.( و در سنین بعد اینگونه فیلم ها وبرنامه هایی که روی ذهن و فکر کودکان اثر میگذارد کمتر بود )  و به علت علاقه ی زیادش به کار او را کمتر در خانه میشود پیدا کرد. مادرش علاقه زیادی به تلویزیون ندارد و پدرش هم به علت افزایش سن دیدن فیلمها و اخبارهای اروپایی و غیره به قول خودش تاثیری بر روی او ندارد .

و تنها کسانی که در اوج بلوغ فکری و جنسی هستند این دو خواهر و برادرند. که اتفاقا بیشتر اوقات هم آنان مشغول تماشای تلویزیون هستند .

از خودش که سوال میکنیم این گونه میگوید که این قدر تصاویر لباس پوشیدنهای عجیب و غریب ،برنامه های کودکی که دخترها و پسرا با هم در تنهایی و آشکار بازی میکردند ، اخبار حوادث ها و اتفاقاتی که میگفتند ، زندگی کردن همسران و کودکانشان ،  مردهای بی حجاب ، زنان بی حجاب ، هوس بازی های مردان و زنان و ... را دیدم که الان هیچ گونه احساسی ندارم و اگر کسی بخواهد با من در این خصوص حرف بزند .تاثیری بر روی من ندارد . زندگی کردن با پسرها براییم عادی شده است، گرچه بخواهند با من رابطه های دیگری هم داشته باشند.

گاهی اوقات از جایی ضربه میخوریم که هیچ گاه فکر آنرا هم نمی کردیم . نباید اجازه دهیم از کودکی لباس نپوشیدن درست و دیدن برنامه هاو فیلم های کودک ناصحیح در فکر کودکان تاثیر گذار باشند .

بدون شک ترویج فرهنگ برهنه گری در جوامع غربی نشعت گرفته از همین رفتارها و اعمال نادرست والدین است که در زمان کودکی فرزنداشان در نگاه و فکر آنها انجام شده است .

اکثر انسانها شخصیتی دارند که برای خود به دنبال یک نقطه آرامش معنوی میگردند و برخی هم با تقلید از دیگران به دنبال محیطی امن هستند، پس دینی را برای خود انتخاب میکنند تا به آن برسند. هرچند ادیان ناقص و اشتباهی باشد . اما اگر این شخصیت از کودکی درست و یا حتی نصفه و نیمه شکل نگیرد نمیتواند موثر باشد.

مشاورین میگویند افکاری که در سنین پائین به صورت نادرست شکل بگیرند را هیچگاه نمیشود به این راحتی ها تغییر داد .

به قول دوستان ما داریم به کجا میریم .

«ایده مطلب از دوست عزیزم جناب علمدار»

 

ارسال شده توسط مطلق در ساعت 08:28 ب.ظ | نظرهای شما()
برچسب ها
مملوک , تنها تو , توبه ام را بپذیر , پروردگارا بمن صبر عنایت بفرما , ای مهربانترین , خدا , همه کوشش من به خاطر توست , تو غنی هستی و من فقیر , شهید , به نام خداوند بخشنده و مهربان ,

حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به وبلاگ علم شهید می باشد ولی كپی برداری از آن بدون ذكر نام مجاز اما بدون لینك منبع غیر مجاز می باشد.